SolaX X1-MINI-3.3K G4 - jednofázový sieťový striedač 3,3 kW, 1 MPPT, IP66, WiFi
Dostupnosť:
Skladom
 490,92 (  405,72 bez DPH)
Informace o produktu
  • Výrobca: Solaxpower
  • Kód produktu: Sol02001
Striedač SolaX X1-MINI-3.3K G4 je moderný beztransformátorový fotovoltaický striedač , navrhnutý pre rezidenčné fotovoltaické systémy s jednou stringovou vetvou. Vďaka menovitému AC výkonu 3,3 kW a možnosti pripojenia DC generátora až 6,6 kWp poskytuje vysokú flexibilitu pri návrhu systému.
Zariadenie je vybavené 1 nezávislým MPPT trackerom s maximálnym vstupným napätím 550 V a maximálnym vstupným prúdom 16 A , čo umožňuje efektívne riadenie výroby aj pri premenlivých svetelných podmienkach. Vysoká maximálna účinnosť 98 % a európska účinnosť 97 % zaisťujú optimálnu premenu energie a minimálne straty.
Topológia bez trafa
Max. celkový vstupný prúd DC (A) 16.00
Max. vstupný prúd na MPPT (A) 16
Max. vstupné napätie MPPT (V) 550.00
Rozhranie 2 W-Lan