Menič Victron Energy Phoenix 24V/1600VA Smart, čistá sínus, Bluetooth, ECO mód
Na stiahnutie
Výkonný menič napätia 24 V / 1600 VA s čistou sínusovkou, Bluetooth Smart a úsporným ECO režimom pre spoľahlivé napájanie spotrebičov.
Dostupnosť:
Skladom
 606,09 (  500,90 bez DPH)
Informace o produktu
Technická tabuľka - Victron Energy Smart 24V / 1600VA
Parameter Hodnota
Typ zariadenia Menič napätia (DC/AC)
Výrobca Victron Energy
Modelové označenie Smart Inverter 24/1600
Vstupné napätie (DC) 24 V
Výstupné napätie (AC) 230 V AC ±2 %
Výstupná frekvencia 50 Hz alebo 60 Hz ±0,1 %
Tvar výstupného napätia Čistá sínusovka
Trvalý výkon (25 °C) 1600 VA / 1300 W
Špičkový výkon 3000 W
Maximálna účinnosť 94 %
Vlastná spotreba – bez záťaže max. 9 W
Vlastná spotreba – ECO režim max. 1,3 W
ECO režim Áno (nastaviteľný)
Vstavané rozhranie Bluetooth Smart
Komunikačný port VE.Direct
Možnosť monitoringu Áno (VictronConnect)
Možnosť diaľkového zapnutia/vypnutia Áno
Ochrany Skrat, preťaženie, prehriatie
Chladenie Aktívne (ventilátor)
Prevádzková teplota -40 °C až +65 °C
Vlhkosť max. 95 % , nekondenzujúca
Trieda ochrany IP21
Pripojenie AC Skrutkové svorky
Konštrukcia Celokovový kryt
Hmotnosť 12 kg
Rozmery (Š × V × H) 485 × 219 × 125 mm